Ortak Programı

Grigori Grabovoi Ortaklık Programı

GRABOVOI®, Grigori GRABOVOI® ve GP Grabovoi eserlerini kullanma konusunda alt lisansını anlaşmaları için ortaklık programımıza katılabilir, ürünlerimiz hakkında bilgi yaymak ve bunun için bir ödül almak için bize yardımcı katılmak daha fazlasını yapabilir .

GRABOVOI veya Grigori GRABOVOI veya alt lisansını sözleşme kullanma konusunda firmamız Grigori GRABOVOI Doo alt lisansını sözleşme ile sonuçlandırmak için hazır olacaktır. 

Markalar GRABOVOI®, Grigori GRABOVOI® kullanımıyla ilgili alt lisansını sözleşmesinin nasıl 1. Ortaklık arabuluculuk yapılacaktır.

Alt Lisans aramaya bağlı programa çalışırken o alt lisansını anlaşmaları imzalayan kişilerin faaliyetleri aşağıdaki topraklarında yapılmalıdır dikkate almak gereklidir:

 • Avrupa Birliği ülkeleri
 • Avustralya
 • Japonya
 • Çin
 • ABD
 • Turkey
 • KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti)

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak sitemizin sayfalarında geleceğimiz Alt Lisans bulmak için markaların sınıfları hakkında bilgi alabilir:

 • Avrupa Birliği ülkelerinin topraklarında markasıdır GRABOVOI® sınıflarına göre Etkinlikleri kategorisi
 • Etkinlik kategorisi marka Avustralya’da GRABOVOI® sınıflarına göre
 • Japonya’da marka GRABOVOI® sınıflarına göre Etkinlik kategorisi
 • Etkinlik kategorisi Çin’de marka GRABOVOI® sınıflarına göre

Bunlar aynı bağlantılar söz topraklarında ticari markaları GRABOVOI®, Grigori GRABOVOI® kullanımıyla ilgili ruhsat sürelerinin şablonları içeren.

Ortakları Aracılar için Öneriler

Markalar GRABOVOI® kullanarak iş insanlar` ilgi uyandırmak için 1. Grigori GRABOVOI® markaları GRABOVOI veya Grigori GRABOVOI® altında işlerini yararı fikri ve teknolojilerin hayata geçirilmesinde oluştuğunu açıklamak için gerekli `ın her kişi ve herkesin sonsuz hayat. Bu durumda iş farklı olacaktır “sadece kar amaçlı iş,” herkes için fayda amaçlı onurlu olacak ve bu nedenle ekstra karlılığı mümkün olacak.

2. Ticari GRABOVOI® ve Grigori GRABOVOI® kullanılmasının amacı, bir bütün olarak, her bireysel ve insanoğlunun sonsuz geliştirilmesidir; Dolayısıyla, ticari markaların sınıfları altında yayılacaktır teknolojiler ideolojik sonsuz gelişme uygulanması üzerinde duruldu.
Bu bağlamda, iyi bilinen ilkelere dayanarak bu işaretlerin işleyişi ekonomik prensipler aynı zamanda herhangi genelleştirilmiş veya özel uygulamalarda tecelli sonsuz gelişme ekonomisi, ilkelerini uygulamak.

3. Ortak-Arabulucu ileride lisans ile reklam konferans sırasında delil olarak kullanmak mümkün olacak GPGrabovoi`s teknolojilerinin verimlilik ve yapıcılık doğrulayan belgelerin bir paket ile sağlanacaktır.

Ayrıca 4. ileride dikkatine getirebilir markaları GRABOVOI® veya Grigori GRABOVOI® kullanımıyla ilgili alt lisansını sözleşmenin bitiminden sonra onlar ile sağlanacaktır gerçeği hakkında bilgi Alt Lisans:

 • GP Grabovoi eğitim materyallerini;
 • Marka sınıflarında listelenen faaliyet türleri hakkında Grigori Grabovoi`s Öğretileri yöntemlerini hazır;
 • Gelecek alt lisans çalışanları için istişareler verilecektir.

Alt lisans sahibi özel faaliyetlerini odaklanmış revize yöntemler tek tek uygulamalara göre oluşturulabilir.

GP Grabovoi eserlerinin kullanımına ilişkin alt lisansını imzalanacak anlaşmalara 2. Ortaklık arabuluculuk.

Ortak-aracı GP Grabovoi Alt Lisans Sahibi’nin ve eserlerinin kullanımına ilişkin alt lisansını imzalanacak anlaşmalara aşağıdaki hakları alır gelecekteki Alt Lisans bildirmelidir:

Kitaplar yayınlayarak Works yayınlamak hakkı;
E-kitap şeklinde de dahil olmak üzere, internette kendi yerleştirme (satış) aracılığıyla Work yayınlamak;
Yasaların izin verdiği herhangi bir şekilde çalışmalarını dağıtmak için. 
Sözleşmede öngörülen dillere çalışır çevirmek için.. 

.
Translate »
Open chat
Yasal Bilgilendirme