Hakkımızda

Grigori Grabovoi Biyografisi

Grigori Grabovoi, Fizik ve Matematik Bilimleri Doktoru, Akademisyen, gelecekteki olayların öngörülmesi, kontrol edilmesi, düzeltilmesi ile ilgili bilgi alanı ve orijinal çalışmalar yaratılması keşfinin yazarı; “Kurtuluş ve uyumlu gelişme hakkında” öğretilerinin yazarıdır.

Grigori Grabovoi, Fizik ve Matematik Bilimleri Doktoru, Akademisyen, gelecekteki olayların öngörülmesi, kontrol edilmesi, düzeltilmesi ile ilgili bilgi alanı ve orijinal çalışmalar yaratılması keşfinin yazarı; “Kurtuluş ve uyumlu gelişme hakkında” öğretilerinin yazarıdır.

14 Kasım 1963 tarihinde Sovyet Rusya Kazak bölgesinin Chimkent ili, Kirov ilçesi Kirovsky Köyü (Bagara Köyü)nde doğmuştur.

1986‘da daha sonra Lenin adını taşıyan Taşkent Devlet Üniversitesi uygulamalı matematik ve mekanik fakültesinden mezun oldu.

Üniversiteden mezun olduktan sonra, Grigori Grabovoi, uzay teknolojilerinin geliştirilmesi ve test edilmesi ile ilgili Moskova Makine Mühendisliği Bakanlığının bir iştiraki olan Taşkent şehri Tasarım Bürosunda çalıştı.

1991-1992’de dünyada ilk defa Grigori Grabavoi resmi ve bilimsel bazda Özbekistan Ulusal Havayollarının talimatları ile birlikte % 100 yakınsama ile havacılık mühendisliğinin durumunun teşhisi konusunda, Taşkent OJSC uçak filosunun, 243 sayılı Uçak Onarım Tesisinin ve Özbekistan Cumhuriyeti Ulusal Uçak Şirketinin Uçuş Güvenliği Denetimi çalışmalarının katı çalışma koşullarında 360’dan fazla tahmin gerçekleştirdi.

7 Ocak 1993 ile 1 Eylül 1993 arasında, Grigori Grabovoi, ekstra-tanılamayı kullanmaya devam ettiği Özbekistan Cumhuriyeti Ulusal Havayolları Bilgi ve Bilgi İşlem Merkezi’nde uzman olarak çalıştı.

Tüm uçak ekipmanı tahminleri ve teşhislerinin% 100 güvenilirliğinin kanıtı “Kontrol Uygulaması. Kurtuluşun Yolu. Cilt 1” in içindedir.

1994‘te Grigori Grabovoi, hayatı boyunca tanıdığı Kutsal Shri Sant Baba Nagpal Ji’yi görmek için Hindistan’daki Chhatarpur Tapınağı’na gitti. Grigori Grabovoi’ye, onun için dua edeceğini söyleyerek kendisini kutsadı ve Grigori Grabovoi’nin yüksek enerjili ve psişik yeteneklerini, yalnızca ülkesinde değil, aynı zamanda dünyadaki insanların yararı için olay kontrolünde kullanacağını öngördü.

Aynı yıl ünlü bir şifacı, tahminci ve durugörücü Yuko N. Labeau, bu tür yeteneklerle Grabovoi’nin sadece ülkesine değil tüm gezegene yardım etmek zorunda olduğuna inandığını belirtti.

27 Ekim 1995 tarihinde, Büyük Bulgar Medyum Baba Vanga, Grigori Grabovoi ile 50 dakikalık bir konuşma yaptıktan sonra, 20 yıl içinde planladığı her şeyi elde edeceğini ve gezegende, insan hayatının uzatılmasında ve ölümsüzlükte nükleer ve çevresel güvenlik sistemini uygulayacağını öngördü. Ve Grigori Grabovoi’nin, olağanüstü nitelikleriyle, yaşamın tüm alanlarındaki yeteneklerinin kapsamını genişletmeye devam etmesi gerektiğine olan inancını ifade etti.

1995’ten 1997’ye kadar Grigori Grabovoi, Rusya Federasyonu Uzay Uçuşları Kontrol Merkezi ile işbirliği yaparak, yörünge üssü “Mir” in teşhisinde uzay gemisinde ortaya çıkan sorunların başarıyla çözülmesine yardımcı oldu. Bu organizasyonun Yardımcı Uçuşlar Lideri mevcudiyetinde, Grigori Grabovoi, uzay istasyonunun dış kaplamasında ısı yalıtımının kopma yerlerini doğru bir şekilde belirledi ve üssün gövdesindeki çizik ve çatlakları belirtti. Bu, on-board motorlarda planlanan brülör yükü nedeniyle meydana gelebilecek olası acil durumları önlemiştir. Grabovoi, belirtilen kusurların giderilmesine kadar bu tür işlemlerin kabul edilemez olduğunda ısrar etti.

Grigori Grabovoi’nin uzay teknolojisi teşhisi konusundaki çalışmalarına bir başka örnek daha var: ABD’nin “Atlantis” motorlarının teşhisi. Bu durumda, pratikte alt motorun ayarlarının değişimi olduğu doğrulanan gerçek teknik resmi verdi. Grigori Grabovoi’nin bu tanılamayı saniyeler içinde dış mekanda olması ve Cep Telefonu üzerinden Uzay Uçuşları Kontrol Merkezi ile iletişim kurmasıyla birkaç saniye içinde gerçekleştirdiğini unutmamalıyız.

Yetkili uzmanlar komisyonu şöyle bir sonuca varıyor: “Grigori Grabovoi’nin tahminlerinin uygulama ile karşılaştırılmasına dayanarak, Grigori Grabovoi’nin tüm tahminlerinin yüzde yüz olduğu doğrulandı. Her tahminde ve görevin toplam hacminde yüzde yüz onaylama, Grigori Grabovoi’nin uzay tekniğini sadece kendi durugörüsü ile teşhis ettiği zaman, görevin toplam hacmine anında %100 onaylanmış bir tahminde bulunduğu sonucuna varılmasını sağlar. Açıklanan gerçeklerden, uzay teknolojisinde arızaların ve kazaların önlenmesinde durugörü kullanılmasının gerekli olduğu sonucuna varıldı. ”. Kontrol Uygulaması. Kurtuluşun Yolu. Cilt 1. Sayfa 239).

Grigori Grabovoi yeni bir bilim yarattı. Grigori Grabovoi’nin bilimi, dünyanın yaratıcı gelişme yasalarına sürekli olarak uyum içinde gelişme şeklini onaylayan temelde yeni bir bilgi alanıdır. Her bir bilgi nesnesinin kurtuluş ve yıkımdan kurtarma yönünde yaratıcı kontrolünün temel yasaları ilk kez pratikte keşfedildi ve onaylandı. İlk kez pratikte algı değişiminin tüm realite sistemlerinde bilgiye dönüştürülebileceğini kanıtlayan bağımlılıklar matematiksel olarak tanımlandı.

19 Aralık 1997 tarihinde Uluslararası Bilgilendirme-Entelektüel Yenilik Kayıt Odası, Grigori Grabovoi’ye aşağıdaki Sertifikalar-Lisansları verdi

  • “Uzaktan Kontrol Bilgisayar Teknolojisi” yöntemi için;
  • “Uzay ve Zamanın Her Alanında Arşivleme” modeli için;
  • “Çeşitli Yaratma Alanlarının İç ve Dış Alanlarını Yansıtan Kendini Geliştiren Sistemlerin Üretilmesi” keşfi için;
  • “Zaman Mekanın bir Şeklidir” ilkesi için;
  • “Bir Nesnenin Geleneksel Matematik Yöntemleriyle Teşhisi” ilkesi için.

24 Aralık 1997 tarihinde “çeşitli yaratılan kürelerin dış ve iç alanlarını yansıtan kendiliğinden gelişen sistemleri yeniden üretmek” için Keşif Sertifikası aldı.

24 Ocak 1998 tarihinde Grigori Grabovoi’ye Biyo-Enerjik Bilişim ve Tahmin bölümlerinde “En iyi şifacı” unvanı verildi.

9 Mart 1998 tarihinde, Rus Doğa Bilimleri Akademisi (RANS), “Noosphere bilgi ve teknolojileri” bölümünde Grigori Grabovoi’yi özelliklerine dayanarak tam bir RANS üyesi seçti.

10 Haziran 1998 tarihinde Grigori Grabovoi Uluslararası İnformatizasyon Akademisi’nin tam üyesi seçildi.

10 Haziran 1998 tarihinde, tanınma ve sertifikalandırmada Grigori Grabovoi, Uluslararası İnformatizasyon Akademisi Akademisyeni seçildi.

Uluslararası İnformatizasyon Akademisi bir sivil toplum kuruluşu ve Birleşmiş Milletler Örgütü’nün Ekonomik ve Sosyal Konseyinin ortak danışmanlık statüsünde Birleşmiş Milletler Örgütü’nün (UNO) üyesidir (www.iia.ca).

10 Ağustos 1998 tarihinde İtalyan Ekonomik ve Sosyal Gelişim Akademisi Grigori Grabovoi’yi, kendisini toplumda son derece değerli bir yere getiren seçkin erdemleri, yüksek ahlak değerleri, sivil görevini son derece yoğun uygulaması ve en asil fikirleri takip etmesi gibi özellikleri nedeniyle en yüksek tanınma mertebesindeki Akademisyen nişanı ile ödüllendirdi.

Ağustos 1998 tarihinde New York Bilimler Akademisi, Grigori Grabovoi’yi Akademinin tam üyesi olarak seçti.

15 Eylül 1998 tarihinde, Rus Doğa Bilimleri Akademisi Grigori Grabovoi’ye “Tıp ve Sağlık Hizmetlerinin Gelişimi İçin” gümüş madalyası verildi.

24 Eylül 1998’den bu tarafa Grigori Grabovoi daha sonra K.E. Tsiolkovsky (Sertifika No: 1905) adını alacak olan Kozmonotek Akademisinin onur üyesi oldu ve daha sonra aynı akademinin üyesi oldu.

10 Ekim 1998 tarihinde Uluslararası Doğa ve Toplum Bilimleri Akademisi, Grigori Grabovoi’ye “Rusya biliminin canlanmasında ve ekonomisinin canlanmasında gerçekleştirdikleri için” Akademi madalyasını verdi.

20 Ekim 1998 tarihinde Uluslararası Bilimsel Keşifler ve Buluş Yazarları Akademisi, Grigori Grabovoi’ye “İnovasyondaki Eserler İçin” gümüş madalyasını verdi.

25 Ekim 1998 tarihinde Malta Düzen Diplomasını aldı.

29 Ekim 1998 tarihinde, Rus Doğa Bilimleri Akademisi, Grigori Grabovoi’ye, Rus Doğa Bilimleri Akademisi Doktoru bilimsel derecesini verdi.

4 Kasım 1998 tarihinde, Uluslararası Akademik-Birlik, kişisel değerlerin tanınmasıyla Grigori Grabovoi’ye onurlu “Dünya Bilimleri ve Eğitimi Büyük Ustası” ünvanını verdi.

20 Kasım 1998 tarihinde Grigori Grabovoi Profesyonel Psikoterapötik Lig’e üyelik sertifikası aldı.

2 Aralık 1998 tarihinde Uluslararası Doğa ve Toplum Bilimleri Akademisi, Grigori Grabovoi’yi “Kültür ve Sanatın Gelişimi” için madalya ile ödüllendirdi.

25 Aralık 1998 tarihinde, Uluslararası Bilgi Bilimi Akademisi Başkanlığı Kararı ile Grigori Grabovoi, “Dünyanın Enformasyon Bilginleri Eliti” uluslararası yarışmasının ödüllü ünvanını aldı.

16 Nisan 1999 tarihinde, Grigori Grabovoi, Brüksel’deki Dünya Dağıtılmış Üniversitesinin (WDU) Büyük Felsefe Doktoru bilimsel derecesi ve Tam Profesörlük bilimsel derecesi diplomalarını aldı.

20 Nisan 1999 tarihinde En İyi Belgelendirme ve Yeterlilik Komitesi Kararı ile Grigori Grabovoi, Teknik Bilimler Doktoru akademik derecesini aldı. Tezinin özü, “Mikroelektronik” bilimsel teknik koleksiyonundaki “Optik sistemlerin temel tanımlarının araştırılması ve felaketlerin önlenmesi ve mikro işlemlerin öngörülmesinin kontrolü” yayınında yayınlandı. Moskova Bilimsel Araştırma Enstitüsü “Elektronik” 1999 yayın 1 (153).

20 Nisan 1999 tarihinde En İyi Belgelendirme ve Yeterlilik Komitesi Kararı ile Grigori Grabovoi, 05.02.21 “Özellikle Karmaşık Nesnelerin Güvenliği” uzmanlık dalında akademik unvanı aldı.

12 Mayıs 1999 tarihinde Grigori Grabovoi, Rusya Federasyonu Tıbbi Teknik Bilimler Akademisi’nin tam üyesi olarak (Akademisyen) seçildi.

25 Mayıs 1999 tarihinde Grigori Grabovoi Uluslararası Akademiler Arası Birliği’nin “Vernadski’nin Bilimdeki Başarıları Yıldızı” ödülünü aldı.

4 Haziran 1999 tarihinde Yüksek Akademik Sertifika Komisyonunun kararı ile Grigori Grabovoi’ye akademik Fizik ve Matematik Bilimleri Doktoru derecesi verildi. Diploma DPM No. 0052

11 Haziran 1999 tarihinde Grigori Grabovoi Uluslararası Bilim ve İşletme Entegrasyonu Akademisi’nin (IAISB) tam üyesi seçildi.

11 Haziran 1999 tarihinde Uluslararası Bilim ve İşletme Entegrasyonu Akademisi (IAISB) kararıyla Grigori Grabovoi, IAISB’nin Bilişim ve Yönetim Doktora derecesini aldı.

26 Haziran 1999 tarihinde Grigori Grabovoi, Aziz Stanislaus Şövalye Nişanı’na layık görüldü.

15 Temmuz 1999 tarihinde Yüksek Akademik Sertifika Komisyonunun kararı ile Grigori Grabovoi, “Analitik ve Yapısal-Analitik Cihazlar ve Sistemler” bölümünde Profesör akademik rütbesine atandı.

1999 yılının Temmuz ayında Grigori Grabovoi, Acil Durumlar Ajansı Bakanlığında acil durumların izlenmesi ve tahmin edilmesi üzerine acil durumların önlenmesi ve ortadan kaldırılması konusunda modern teknolojiler alanındaki uzmanların eğitimi ve öğretimi merkezinde ders verdi. (M. Shahramanian’ın Yüksek Akademilerarası Sertifikasyon Komisyonu’na Mektubu 23. 07. 2013).

24 Ağustos 1999 tarihinde Uluslararası Bilim ve İşletme Entegrasyonu Akademisi (IAISB) kararıyla Grigori Grabovoi, “Sistem Bilişimi” bölümünde IAISB profesörü akademik unvanını aldı.

17 Şubat 2000 tarihinde, Uluslararası Bilimsel Keşif ve Buluş Yazarları Akademisi Başkanlığı kararı ile Grigori Grabovoi, Akademi’nin daimi üyesi seçildi.

16 Mart 2000 tarihinde Avrupa Üniversitesi Başkanlığı Kararıyla Grigori Grabovoi, “Teknik Bilimler” alanında Üniversite Bilim Doktoru unvanını aldı.

5 Mart 2000 tarihinde, Grigori Grabovoi, süper hafif havacılığın geliştirilmesinde önemli katkı sağlaması nedeniyle “Hava Yolcuları Kulübü” ne kabul edildi.

10 Mayıs 2000 tarihinde, Grigori Grabovoi, 2148845 sayılı “Felaketlerin Önlenmesi Yöntemi ve Gerçekleşmesi için Cihaz” patentini tescil ettirmiştir. Patentin tanımı Internet’te, Rusya Federal Ajansı’nın Fikri Mülkiyet, Patent ve Ticari Markalar’ın resmi internet sitesinde yer almaktadır. www1.fips.ru.

Buluş, örneğin çok ağır depremler gibi doğal nitelikteki farklı felaket olaylarının ve özellikle üretim alanlarındaki insan yapımı felaketlerin önlenmesi için kullanılabilir.

27 Temmuz 2000 tarihinde, Rus Doğa Bilimleri Akademisi Grigori Grabovoi’ye onursal ünvanı vermiştir ve “Bilim ve Sanat Şövalyesi” ünvanı ile taçlandırmıştır.

4 Aralık 2000 tarihinde, K.E. Tsiolkovsky adını alacak olan Kozmonotek Akademisi, Grigori Grabovoi’yi Rus Kozmonotek Akademisi’nin daimi üyesi (Akademisyen)  olarak seçti.

20 Şubat 2001 tarihinde Grigori Grabovoi, 2163419 sayılı “Bilgi İletme Yöntemi” icadı için patentini aldı. İcat iletişim teknolojilerine atıfta bulunur ve bilginin verici ve alıcı arasında kablosuz olarak iletilmesine ve bilgi uzak mesafeler arasında iletildiğinde ve değişik kökenlerdeki felaket süreçlerinin önlenmesinde kullanılabilir.

Grigori Grabovoi’nin patentlerine dayanan cihazlar, insan bilincinin etkisini yoğunlaştırır ve bilinçlenmeyi, tüm insan vücudunun hücrelerinin yenilenmesini sağlayacak olan manevi süreçlere yol açacak cihazlar olmadan bağımsız olarak yapabileceği seviyeye kadar eğiten özgün bir çalışmadır.

28 Mart 2001 tarihinde, Grigori Grabovoi, “Öngörmeli Tahminler ve Güvenli Gelişim Teknolojileri” isimli eğitim kursu konusundaki yazar müfredatını Rusya Doğal Kaynaklar Bakanlığı, Rusya Milli Eğitim Bakanlığı İlave Mesleki Eğitimi ve UNESCO Uluslararası Eğitim Sistemleri Merkezi (ICES)de kabul ettirmiştir.

21 Eylül 2001 tarihinde, Belediye Başkanlığı makamında ve Moskova City Hükümeti’nde Girişimciler Konseyi’nde Sistem Kontrol Tahmini Komisyonu Başkanlığına atandı.

26 Mart 2003 tarihinde, Rusya Finans Birliği Başkan Yardımcılığına atandı.

22 Ağustos 2003 tarihinde, karmaşık tıp Rus Uluslararası Tescili Daimi Prim Komisyonu “ENIOM”un kararı ile Grigori Grabovoi, “III Milenyumun En İyi Şifacısı” unvanını aldı.

14 Kasım 2003 tarihinde Grigori Grabovoi uzay teknolojilerindeki uçuş güvenliğine müthiş katkılarından dolayı SSCB Beregovoi G.T. Saygıdeğer Test Pilotu ve Sovyetler Birliği iki kez kahramanı ünvanını aldı.

21 Haziran 2004 tarihinde, WSA Başkanlığı kararına göre Grigori Grabovoi, Dünya Bilim Derneği Onursal üyesi seçildi.

10 Ekim 2004 tarihinde, Rus Kozmonotik Federasyonu, Grigori Grabovoi’ye, Akademisyen Sergey Repiev’in ulusal uzay çalışmalarında verdiği hizmetler için verilen madalyayı verdi.

24 Ekim 2004 tarihinde Hannover’deki Avrupa Doğa Bilimleri Akademisi, Grigori Grabovoi’ye Robert Koch madalyası verdi.

15 Aralık 2004 tarihinde, Güvenlik, Savunma ve Hukukun Üstünlüğü Sorunları Akademisi, Grigori Grabovoi’yi Akademinin tam bir Akademisyeni olarak seçti.

15 Aralık 2004 tarihinde, Güvenlik, Savunma ve Hukukun Üstünlüğü Sorunları Akademisi, Grigori Grabovoi’ye Akademi Profesörü Diplomasını verdi.

29 Ocak 2005 tarihinde, Uluslararası Popüler Tıp ve Şifacı Uzmanları Uluslararası Profesyonel Tıp Derneği “EONIM”, geleneksel tıpta yeni teknolojilerin ve cihazların yaratılması, uygulanması ve tanıtılması alanındaki özel çalışmaları için Grigori’yi Altın Rozet “ELITE” e layık gördü.

26 Ağustos 2005 tarihinde, Grigori Grabovoi, Rus Devletinin gelişmesi ve güçlendirilmesine asli ve önemli kişisel katkıları için 1. Derece Muhteşem Peter Düzeni Ünvanını aldı.

26 Aralık 2006 tarihinde Komisyonun kararıyla Grigori Grabovoi “Havacılığa Bağlılık” madalyasıyla ödüllendirildi.

Grigori Grabovoi, ABD Kongre Kütüphanesi Telif Hakları Bürosu’nda Grigori Grabovoi adına onun yüzlerce çalışmaları halinde tescil edilmiş olan Grigori Grabovoi Öğretilerinin yazarıdır (www.ggrig.com/copyright)

Grigori Grabovoi, GFR VG WORT’un Telif Hakkı Derneği’nde yazar olarak tescil edildi. Kayıt verileri aşağıdaki gibidir: 30 Eylül 2011 tarih ve 1103135 sayılı internet sitesi www.vgwort.de resmi sitesinde, https://tom.vgwort.de sayfasında bulunmaktadır.

Grigori Grabovoi’nin doğru dışsal tanılama ve öngörmeyi öngörme, olayların biyo-sinyallerin üretilmesi ve düşüncelerin yayılması yoluyla kontrol edilmesine ilişkin belgelenmiş sonuçları “Kontrol Uygulaması. Kurtuluşun Yolu.” kitabı Cilt 1, 2, 3’te açıklanmıştır: (www.ggrig.com/control-practices-1-6).

Grigori Grabovoi öğretilerini çalışan insanların belgelenmiş sonuçları “Kontrol Uygulaması. Kurtuluşun Yolu.” Kitabı 4 ve 5inci ciltlerde açıklanmıştır (www.ggrig.com/ru/control-practices-1-6).

Grigori Grabovoi, Avrupa Birliği, Japonya, Çin, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki “GRABOVOI®” ve “GRIGORI GRABOVOI®” tescilli ticari markalarının özel hak sahibidir. (www.ggrig.com/ru/trademarks-certificates)

 

.
Translate »
Open chat
Yasal Bilgilendirme